مجموعة المنتجات

الأكثر مبيعا

فرش تشریفات


فرش تشریفات یکی از انواع فرش مسجد است که کاربردهای زیادی دارد.در گذشته ای نه چندان دور وقتی صحبت از فرش تشریفات می شد ، فرش قرمز یا red carpet به ذهن می آمد.چرا که اینگونه فرش ها نقش و نگار پیچیده ای نداشتند.و برای فرش قرمز مراسم های استقبال بسیار کاربردی بودند.اما امروزه از فرش تشریفات علاوه بر استفاده در مراسمات تشریفاتی و سالن ها در مکان های مذهبی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

وجود تنوع و طرح های مختلف فرش های سجاده ای یکی از دلایل آن می باشد.به عنوان نمونه شرکت سجاده نقش طرح های متنوعی از فرش تشریفات تولید می کند. که همین باعث شده خریداران زیادی از سراسر کشور فرش تشریفات را برای نمازخانه و مسجد خود سفارش دهند.

طرحهایی که شرکت سجاده نقش تولید می کند شامل طرح ساده ، نیمه شلوغ و شلوغ فرش تشریفات می باشد. در طرح های مدرن، فرش تشریفات با طرح گل نیز به چشم می خورد.

همان طور که در بالا اشاره کردیم، از فرش تشریفات زمینه ساده برای مراسم استقبال رؤسای حکومتی، یا فستیوال های بین المللی سینما (مانند جشنواره کن ، اسکار) و ..  مورد استفاده قرار می گیرد.که حتما آن ها را با نام فرش قرمز یا red carpet شنیده اید.

نکاتی برای خرید فرش تشریفات:

1- اگر فرش تشریفات برای مکان های پررفت و آمد مانند هتل ها، مراسم استقبال و .. مورد استفاده قرار می گیرد، توجه کنید که بهترین کیفیت آن را خریداری کنید.شرکت سجاده نقش انواع فرش تشریفات از 400 شانه تا 700 شانه و از تراکم 700 تا 2550 را تولید می کند. که لیستی از آن به همراه این قیمت ها در لیست قیمت فرش سجاده ای موجود می باشد.

2-نصب فرش تشریفات توسط پرسنل مجرب سبب افزایش طول عمر فرش تشریفات می شود.یکی از مزایای خرید فرش تشریفات از شرکت سجاده نقش، داشتن پرسنل مجرب نصب فرش سجاده ای می باشد.که این پرسنل هرجای کشور باشید جهت نصب فرش تشریفات خریداری شده به محل موردنظر شما اعزام می شوند.

3-این شرکت بیش از 25 طرح فرش تشریفات در رنگهای مختلف تولید می کند.همانطور که اشاره کردیم می توانید فرش تشریفاتی را با هر بودجه مالی از این شرکت خریداری کنید.

4- پیشنهاد می کنیم پیش از خرید فرش تشریفات حتما با مشاوران ما در شرکت سجاده نقش در ارتباط باشید تا بسته به نیازتان بهترین فرش تشریفات را به شما پیشنهاد دهند.راههای ارتباطی با شرکت سجاده نقش جهت خرید فرش تشریفات:

03154750200,1

09131617066

03155547876

چند نمونه کار فرش تشریفات نصب شده و خریداری شده از شرکت سجاده نقش کاشان:

خرید فرش تشریفات مسجد شادگان اهواز

سوالات متداول

شراء السجاد من المصنع يقضي على وسيط بيع السجاد. لهذا السبب ، سيكون سعر السجادة الاحتفالية أرخص بكثير.