مجموعة المنتجات

الأكثر مبيعا

سجاده فرش


فرش سجاده ای نوعی فرش نمازخانه و مسجد به حساب می آید که مزایای قابل شمارشی دارد.وجود فرش سجاده ای در مکان های مذهبی علاوه بر اینکه جهت قبله را مشخص می کند باعث نظم دهی به صفوف نماز یا مراسم های مذهبی می شود.خصوصا در نمازخانه مدارس که نیاز به نظم و ترتیب برای مدارس بیشتر حس می شود.

خرید فرش محرابی به صورت مستقیم از کارخانه مزایای زیادی دارد.از جمله آن می توان به قیمت مناسب فرش سجاده ای اشاره کرد. چرا که با حذف واسطه ها هزینه ها به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

همچنین وجود پرسنل مجرب جهت نصب فرش سجاده ای و اعزام آنها به سراسر کشور از دیگر مزایای خرید فرش سجاده ای از شرکت های سجاده فرش مانند شرکت سجاده نقش می باشد.

تنوع طرح های موجود فرش های سجاده ای در شرکت سجاده نقش به قدری زیاد و متنوع است که هر خریداری را راضی می کند.در حال حاضر بیش از 60 طرح فرش سجاده ای در سایت شرکت سجاده نفش موجود است. این فرش های سجاده ای در تراکم و شانه های مختلف مطابق با نیاز شما مشتریان عزیز تولید می شوند.

می توانید قیمت آنها را در لیست قیمت فرش سجاده ای به طور کامل مشاهده نمایید. توجه کنید که قیمت های این لینک مرتب به روزرسانی می شود.چرا که قیمت نخ و به مراتب آن قیمت فرش سجاده ای در حال حاضر در کشور ما با نوسان همراه است.

نکاتی برای خرید فرش محرابی:

1- به دلیل اینکه معمولا فرش های سجاده ای به صورت عمده خریداری می شوند، حتی 1000 تومان کمتر در قیمت هر متر فرش سجاده ای می تواند در کاهش قیمت کل آن تاثیر داشته باشد.بنابراین توصیه می کنیم فرش مسجد خود را از کارخانه به صورت مستقیم خریداری کنید.

2- پیش از خرید فرش سجاده ای حتما مشاوره دریافت کنید.تا مناسبترین قیمت فرش سجاده ای و مطابق با بودجه شما برایتان در نظر گرفته شود.می توانید جهت مشاوره خرید از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید:

03154750200,1

09131617066

03155547876

3- نمونه کارهای نصب شده شرکت سجاده نقش می تواند در خرید شما تاثیر زیادی داشته باشد. اینکه یک شرکت برای بسیاری از مکان های مهم در سراسر کشور فرش سجاده ای و فرش تشریفات نصب کرده است، باعث اعتماد و ایمان به کیفیت فرش های سجاده ای تولیدی شرکت سجاده نقش می شود. بنابراین توصیه می کنیم نمونه کارهای نصب شده توسط این شرکت را از طریق نمونه کارها پیگیری کنید.

چند نمونه کار نصب شده در مساجد و نمازخانه های کشور را در زیر می توانید ببینید:

خرید سجاده فرش طرح باستان برای مسجد شهریار

فرش نمازخانه پادگان کچویی کرج

فرش مسجد  نصب شده در تهرانپارس